photo-5

ZOBACZ REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW

1
O kancelarii
Radca prawny Sylwia Barcz-Popiel od 2003 roku zajmuje się kompleksową obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, firm i osób fizycznych.

W 2010 roku założyła własną kancelarię, która, dzięki zaangażowaniu całego zespołu, jego wysokim kompetencjom i fachowemu doradztwu zdobywa zaufanie rosnącej grupy Klientów.

2
Zespół
Radcowie prawni zatrudnieni w kancelarii mogą pochwalić się dogłębną znajomością różnych dziedzin prawa.

Dzięki temu, tworzą interdyscyplinarny zespół, który skutecznie pomaga Klientom poprzez bieżące doradztwo, uczestnictwo w negocjacjach oraz reprezentację przed sądem.

3
Zakres i zasięg działania
Siedzibą kancelarii jest Wołomin, więc pracujemy, przede wszystkim, z Klientami z Warszawy i okolic.

Zajmujemy się zarówno stałą obsługą prawną jak i udzielaniem doraźnej pomocy prawnej firmom, jednostkom sektora finansów publicznych i osobom prywatnym.

NASZE SPECJALIZACJE!

Prawo rodzinne

Sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, podział majątku dorobkowego, ustanowienie rozdzielności majątkowej.

 Prawo spadkowe

Porady prawne dotyczące sporządzania testamentu, nabycia praw do spadku lub jego odrzucenia, kwestie podatkowe związane z prawem spadkowym.

Zabezpieczenia społeczne

Reprezentowanie interesów Klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych: sporządzanie pism, odwołań od decyzji, reprezentacja procesowa.

Prawo mieszkaniowe

Sprawy dotyczące dziedziczenia, darowizny, zamiany, kupna, sprzedaży lub przekazania mieszkania. Pomoc w rozwiązywaniu sporów z deweloperami.

Prawo pracy

Reprezentowanie interesów pracowników i pracodawców w sporach wynikających ze stosunku pracy i związanych z nimi wzajemnymi roszczeniami.

   Prawo cywilne

Reprezentowanie interesów firm i osób prywatnych w sporach dotyczących m.in. odszkodowań i zadośćuczynień, zapłaty, utraty lub zniszczenia mienia, naruszenia dóbr osobistych, praw i obowiązków stron umów cywilnoprawnych.

Prawo handlowe

Doradztwo w zakresie zakładania spółek prawa handlowego, prowadzenie ich spraw rejestrowych, wsparcie prawne dla organów spółek,  prowadzenie przekształceń, fuzji czy likwidacji.

Prawo administracyjne

Reprezentacja przed organami administracji publicznej, samorządu terytorialnego, sądami administracyjnymi. Uzyskiwanie zezwoleń, koncesji, licencji i innych zgód administracyjnych.

Co nas wyróżnia?

W każdej sprawie, jaką się zajmujemy, naszym priorytetem jest głębokie zrozumienie potrzeb Klientów i pełne zaangażowanie zespołu, by osiągnąć cel, jakim jest zaproponowanie najlepszych z punktu widzenia Klienta, zgodnych z prawem, rozwiązań.

Dzięki temu, Klienci do nas wracają i polecają nasze usługi innym. A my możemy im służyć rzetelnie, z determinacją i przyjemnością.

– 2002, Sylwia Barcz-Popiel rozpoczyna pracę jako prawnik

W latach 2002-2008, jako pracownik Kancelarii Prawniczej obsługiwała m.in. firmy L’Oreal Polska Sp. z o.o., Danone Sp. z o.o., POLMOS Żyrardów Sp. z o.o., zajmując się obsługą procesową i przygotowywaniem opinii prawnych.
W 2003 r. rozpoczęła obsługę prawną jednostek samorządowych, która trwa do dziś.

– 2005, Sylwia Barcz-Popiel uzyskuje tytuł radcy prawnego.

W latach 2005-2010 Sylwia Barcz-Popiel prowadziła obsługę prawną firm i jednostek samorządu terytorialnego, między innymi: Gminy Klembów,Gminy Tłuszcz, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Klembowie, Ośrodka Pomocy Społecznej w Ząbkach.

– 2010 , Założenie Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Sylwii Barcz-Popiel.

Od początku działalności kancelaria zajmuje się pełną obsługą prawną firm, osób prywatnych i jednostek samorządowych.
Wraz z ilością prowadzonych spraw, kancelaria stopniowo zwiększa zatrudnienie.

– 2015 , Zespół kancelarii liczy już 7 osób.

Wszyscy prawnicy wnoszą do zespołu doświadczenie i dogłębną znajomość różnych dziedzin prawa, dzięki czemu kancelaria może skutecznie dbać o interesy różnych grup Klientów.