13 komentarzy
 1. W kancelarii Radcy Prawnego Sylwii Barcz – Popiel odnalazłam nie tylko profesjonalne wsparcie prawne, ale także szybkość działania, dyspozycyjność i przemiłą atmosferę współpracy. Sprawy powierzone adwokatom kancelarii zostały zwieńczone sukcesem.
  Kiedy życie zmusza nas do poszukiwania prawnika, życzę wszystkim, by mogli skorzystać z usług tej właśnie kancelarii, dla której nie ma zbyt trudnych spraw, a serdeczność atmosfery i profesjonalizm wpływają kojąco na samopoczucie. Jestem wdzięczna.


  31 stycznia 2017
 2. Otrzymałam bardzo konkretne odpowiedzi na moje pytania.
  Serdecznie dziękuję za pomoc. Usługa na najwyższym poziomie.
  Polecam wszystkim, którym zależy na czasie.


  2 listopada 2016
 3. Gorąco polecamy Kancelarię Pani Sylwii Barcz – Popiel. Firma gwarantuje w pełni profesjonalną oraz rzetelną obsługę . Dodatkowo zespół pracowników kancelarii charakteryzuje : wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie oraz bardzo dobre podejście do klienta.


  20 października 2016
 4. Kompetentni i życzliwi radcy prawni. Kancelaria godna polecenia.


  12 października 2016
 5. Z głębi serca składam wyrazy wdzięczności dla pracowników Kancelarii, a w szczególności dla Sylwii Barcz-Popiel, Wojciecha Wójcika i Jana Borowskiego za życzliwość (co nie jest powszechne w środowisku prawniczym), cierpliwość i dyspozycyjność oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.


  21 września 2016
 6. „Kancelaria prowadziła moją sprawę rozwodową. Choć był to dla mnie trudny czas, cały czas czułam, że jestem w dobrym rękach. I słusznie. Dzięki fachowej pomocy sprawy zostały rozstrzygnięte w najbardziej korzystny sposób, na jaki mogłam liczyć.”


  1 lipca 2016
 7. Wielokrotnie korzystałam z usług Kancelarii Radcy Prawnego Sylwii Barcz-Popiel i wiem, że zawsze otrzymam tam profesjonalną pomoc. Szczególnie doceniam fakt, że wszyscy prawnicy zatrudnieni w kancelarii rozumieją, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta i udzielają fachowych porad w rozsądnej cenie.


  5 maja 2016
 8. Kancelaria Sylwii Barcz-Popiel jest dla mnie synonimem jakości usług prawniczych. Pracuje z pełnym zaangażowaniem i dokładnie wyjaśnia różne możliwości poprowadzenia sprawy. Sposób, w jaki byłem reprezentowany w sądzie zrobił na mnie duże wrażenie, a co najważniejsze – był skuteczny.


  31 marca 2016
 9. Otrzymałem bardzo wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Mogłem zadawać kolejne pytania, gdy pojawiały się wątpliwości, i uzyskiwałem szybką odpowiedź. Serdecznie dziękuję za pomoc i przeprowadzenie szczegółowej analizy. Usługa na najwyższym poziomie.
  Polecam wszystkim, którym zależy na czasie i jasnej odpowiedzi na postawione pytania. W przyszłości również będę korzystał z Państwa porad oraz pomocy w załatwieniu spraw.


  8 lutego 2016
 10. „Kancelaria doradzała mi w skomplikowanej sprawie spadkowej. Szczególnie doceniam fakt, że dokładnie poinformowano mnie, jakie mam, w świetle prawa, możliwości. Dzięki temu, udało mi się uniknąć spłaty długów pozostawionych przez zmarłego krewnego.”


  17 września 2015
 11. “Ta kancelaria naprawdę dba o dobro klienta, nawet bardziej niż o swoje korzyści. W mojej sprawie nakłoniono mnie do ugody kończącej spór. Nie tylko był to najszybszy sposób odzyskania przysługującej mi wierzytelności, ale też najtańszy.”


  9 czerwca 2015
 12. „Cieszę się, że skorzystałem z pomocy kancelarii z zakresu prawa pracy. W kancelarii doradzono mi właściwy sposób postępowania, dzięki czemu udało się dowieść, że przyczyna podana w wypowiedzeniu umowy o pracę była nieprawdziwa.”


  23 maja 2015
 13. „Potrzebowałem pomocy w sprawie z zakresu prawa budowlanego. Kancelaria doradziła mi odpowiedni sposób postępowania, sporządzała stosowne pisma, a gdy to nie okazało się wystarczające, reprezentowała mnie przed Sądem Administracyjnym. Dzięki temu, sprawę udało się załatwić po mojej myśli.”


  19 stycznia 2015