Praktykant

Dołącz do naszego Zespołu już dziś!

Stanowisko: Radca prawny / Adwokat

Poszukujemy do naszegozespołu Radcy prawnego lub Adwokata.

Jeżeli specjalizujesz się w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i handlowego albo w tematyce odszkodowań, to serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowanie i doświadczenie – przynajmniej 2 letnie, w co najmniej jednym obszarze z zakresu: prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i handlowego lub w tematyce odszkodowań.
  • Skrupulatność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzanych zadań.
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania doświadczenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań:

  • Kompleksowa obsługa klientów Kancelarii z zakresu danej specjalizacji spraw.
  • Sporadyczna pomoc w obsłudze Klientów z zakresu spoza praktykowanej specjalizacji w ramach zapotrzebowania Kancelarii.
  • Szkolenie aplikantów w Kancelarii.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV zawierającego oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: rekrutacja@barczpopiel.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanych ofert prosimy dołączyć oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Sylwię Barcz-Popiel prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Sylwii Barcz-Popiel z siedzibą w Wołominie (05-200), ul.Wileńska 32 lok. 212, NIP: 762-122-01-50, REGON 142409704, w celu wzięcia udziału w aktualnym procesie rekrutacyjnym i w przyszłych procesach rekrutacji.”

Informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sylwia Barcz-Popiel prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Sylwii Barcz-Popiel z siedzibą w Wołominie (05-200), ul. Wileńska 32 lok. 212, NIP: 762-122-01-50, REGON 142409704.

Możesz się z nami skontaktować listownie pod adresem: ul. Wileńska 32 lok. 212, 05-200 Wołomin lub przez maila: biuro@barczpopiel.pl.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Administratora. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych (w przypadku wyrażenia stosownej zgody).

Twoje dane będą przetwarzane na czas prowadzenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych), a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych.

Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Organem nadzorczym wobec Administratora w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Polityka prywatności

Szanowny Użytkowniku,

Klikając w poniższy link może Pani/Pan zapoznać się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe oraz jakie ma Pani/Pan związane z tym prawa.